Edukas Eesti Ettevõtte 2022

Profloors OÜ sai 2021. a eest “Strongest in Estonia 2022” tunnistuse ja saavutas kõrge reitingu AAA-väga hea,
millega tõendatakse ettevõtte head usaldusväärtust, majandus- ja finantsseisu ning maksekombeid. 

Edukas Eesti Ettevõtte 2019

Profloors OÜ sai kuuendat korda “Eduka Eesti Ettevõtte” tunnistuse ja saavutas kõrge reitingu AA-väga hea, millega tõendatakse ettevõtte head usaldusväärtust, majandus- ja finantsseisu ning maksekombeid.

Edukas Eesti Ettevõtte 2018

Profloors OÜ sai taas 2018a. “Eduka Eesti Ettevõtte” tunnistuse ja saavutas kõrgeima reitingu AAA-hea, millega tõendatakse ettevõtte head usaldusväärtust, majandus- ja finantsseisu ning maksekombeid.

 

Profloors OÜ on jõudnud esimest korda Gaselli TOPi !

Profloors OÜ tänab oma töötajaid, kõiki kliente ja koostööpartnereid, kellega koos on taas üks edukas aasta ühele poole saamas. Oleme jõudnud esimest korda Gaselli TOPi! See tähendab, et nii meie käive kui kasum on kasvanud võrreldes 2014. aastaga 50% võrra. See on kõva tulemus, mis on viinud meid kiiresti kasvavate ettevõtete edetabelisse.
Aitäh!

Edukas Eesti Ettevõte 2017!

Profloors OÜ sai taas 2017a. “Eduka Eesti Ettevõtte” tunnistuse ja saavutas reitingu AA-hea, millega tõendatakse ettevõtte head usaldusväärtust, majandus- ja finantsseisu ning maksekombeid.

Meil valmis uus koduleht!

Meil valmis uus koduleht! Siit leiate palju põnevat meie toodete kohta. Pakume erinevaid põrandakatteid, välis-ja sisespordiväljakuid ja spordiinventari.

Lehe aitas valmis teha Art Media.

Edukas Eesti Ettevõte 2016!

Profloors OÜ sai taas 2016a. “Eduka Eesti Ettevõtte” tunnistuse ja saavutas reitingu AA-hea, millega tõendatakse ettevõtte head usaldusväärtust, majandus- ja finantsseisu ning maksekombeid.